Hepsiciler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsiciler

Hepsicilerburada

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler??

4 posters
YazarMesaj
cemre{m}
CemreCi MoD..!
CemreCi MoD..!
cemre{m}

Kadın
İş/Hobiler : resim yapmak
Lakap : oynak
Ruh Halim : tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Melekgibitj6nm5
<b><font color=green>Kullanıcı Puanı? :
tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Right_bar_bleue

<b><font color=red>Uyarı & Ceza :
tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Right_bar_bleue

tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Empty
MesajKonu: tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler??   tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 12:13 pm

TARKAN
Paparazi: Tarkan bey sizce Türkiye'de iyi bir sanatçı olsun veya grup olsun size rakip çıkabilecek biri var mı size göre ?
Tarkan : Rakip aslında fazla yok bana göre ama Hepsi grubunu kendime rakip olarak görebiliyorum.
Paparazi : Siz Türkiye'de yok iken bazı sanatçılar,şarkıcılar Hepsi grubuna bazı olup olmadık şeyler söylediler bu konuya ne diyorsunuz ?
Tarkan : Bence onlar önce kendilerine baksınlar daha doğrusu eleştirenler Hepsi bence Türkiye'nin geleceği diye düşünüyorum onun için fazla kulak asmasınlar bizd bu yollardan geçtik nede olsa onlar 4 yılda çok sevildi daha doğrusu çıktıklarında banada iyi bir grup gibi gelmişti ilk başlardan ve dinledikçe onların şarkılarını baktım bana rakip olma ihtimalide çok var grubun ama umarım en iyi yerlere gelebilirler çünkü kızlar çok iyi her anlamda
Paparazieki bu yıl Eurovısıon şarkı yarışmasına kim gitmeli ?
Tarkan : Bu yıl Mor ve Ötesi grubun gitmesine bir yandan şaşırdım bir yandan üzüldüm Kenan geçen sene gittiğinde çok beğenmiştim onun performansını falan ama bu yıl keşke gitse dediğim Hepside şıklar arasında var ama internetten de okuduğuma göre Eurovısıon teklifini kabul etmemişler bence etselerde çok iyi sonuçlar alabilirdik
Paparazi: Peki Türkiye'de kendinize rakip gördüğünüz sanatçılar kim ya da kimler ?
Tarkan : Kenan Doğulu,Mustafa Sandal,Hepsi,Murat Boz,Sıla ben sadece bu şarkıcıları kendime rakip olarak görüyorum !

KEREMCEM
Soru: Kerem bey genelde Grup Hepsi ile aynı yerlerde çıkıyorsunuz bundan memnunmusunuz ?
Keremcem: Elbette onlarla çıkmaktan tabii memnunum
Soru : Peki hiç konuşmuşluğunz var mı ?
Keremcem : Evet konuşmuşluğumuz var elbette ne olsa aynı sahneleri paylaşıyoruz
Soru: Peki : Elinizde bir fırst olsa başka hangi sanatçılarla ya da gruplarla çıkmak istersiniz sahneye ?
Keremcem: Aslında Türkiye'de gerçekten çok başarılı sanatçılar var ama artık son dönemlerde her önüne gelen sanatçı oluyor buda sürekli sanat camiyasını kötüye götürüyor sorduğunuz soruyada şöyle cevap vereyim gruplarda : grup hepsi ile m.f.ö ile ya da duman ile çıkabilirim erkek sanatçılardan : kenan ile çıkmak isterim sonra murat falan olur bayanlardan : eylem çok iyi olur aslında sesi ile sahneyi büyüleyebilir diye düşünüyorum birde nil karaibrahimgil var
Soru : Peki Hepsi Grubunun mu daha çok hayranı var yoksa sizin mi ?
Keremcem: Bu soruyu sormanız biraz ilginçime gitti açıkcası tabii herkes kendi katekorisindede iyi ama o iyi bu iyi diye sınıflandırmamalıyız şimdi bence bana göre her ikimizde iyiyiz diye düşünüyorum
Soru : Peki Hepsi ile tartıştığınız konular hiç oldu mu ?
Keremcem: Hayır olmadı hepsi grubu çok cana yakın bir grup çok iyi anlaşıyoruz hatta birkere benim evime oturmuya bile gelmişlerdi o derece yani
Soru : Bir dahaki maxland projlerinde eğer siz yine burda olursanız Hepsi ile çıkmak istermisiniz ?
Keremcem: Evet isterim tabikide onlarla aynı sahneleri paylaşmak çok güzel onlarda zaten çıkarlarsa beni istiyorlarmış
Soru : Peki örneğin siz çıktınız ama hepsi çıkmadı burdan gider misiniz ?
Keremcem: Hayır gitmem sağlık olsun falan derim işime devm ederim çünkü bu sanat camiyasında herkesi beklersem ya da beklersek para kazanamayız
Soru: Peki bir dahaki röpörtajımızda birlikte olmak ister misiniz ?
Keremcem : Evet elbette
Soru: Burdan hayranlarınıza bir mesaj göndermek ister misiniz ?
Keremcem : Olabilir ; sizleri çok ama çok seviyorum bir dahaki maxland konserlerinde görüşmek üzere hoşçakalın
http://hepsi-m.hareketforum.com
RebeL
ღ°•.♥.•°ღen üst düzey yoshyci adminღ°
ღ°•.♥.•°ღen üst düzey yoshyci adminღ°
RebeL

Kadın
İş/Hobiler : müzik:D
Lakap : BoSe
<b><font color=green>én séFDiqin aDmin : <b><font color=purple>SeMa
tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Left_bar_bleue900 / 100900 / 100tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Right_bar_bleue

tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler??   tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:46 pm

TeşşekkürLer cnm..Very Happy
http://hepsiciler.lolforum.net
cemre{m}
CemreCi MoD..!
CemreCi MoD..!
cemre{m}

Kadın
İş/Hobiler : resim yapmak
Lakap : oynak
Ruh Halim : tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Melekgibitj6nm5
tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler??   tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:42 pm

bişey değil cnm
http://hepsi-m.hareketforum.com
Hafize*-*Eren
ღ°•.♥.•°Haftanın P-yensesiღ°•
ღ°•.♥.•°Haftanın P-yensesiღ°•
Hafize*-*Eren

Kadın
İş/Hobiler : hepsi
Lakap : erenci
Ruh Halim : tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? 2asiknj2vl5
<b><font color=green>én séFDiqin aDmin : <b><font color=deeppink>BoSe
tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Left_bar_bleue500 / 100500 / 100tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler??   tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 10:21 am

saol cnm
http://www.hepsi1egcy.mygoo.org
[ its me ]

[ its me ]

Kadın
İş/Hobiler : --
Lakap : --
Ruh Halim : tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? 4canliwm7kb3
<b><font color=green>én séFDiqin aDmin : <b><font color=green>Hepsi=)

MesajKonu: Geri: tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler??   tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler?? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 4:04 pm

saol cnm Wink
http://www.hepsicilerinsitesi.forumzen.com

tarkan ve keremcem hepsi hakkında yorumlar yapmış bakalım neler??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi ibo showda
» Hepsi Yine Konserde